Close

Nad urokliwym jeziorem Nidzkim, nieopodal portu jachtowego mieści się Tawerna Kolorada. Dzięki położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora goście Tawerny nie muszą poszukiwać smacznej kuchni daleko w głębi lądu.

tawe_in114_

Niemal bez wychodzenia z wody można skosztować wspaniałości, których nawet na najlepiej wyposażonym jachcie trudno byłoby znaleźć. Wyśmienita kuchnia, miła atmosfera, sympatyczna obsługa – to wszystko znajdziecie Państwo w Tawernie Kolorada.

Tawerna jest otwarta w sezonie letnim, czyli w okresie od maja do sierpnia. Do dyspozycji gości pozostawiamy 150 miejsc siedzących, ogródek dla dzieci i bezpłatny parking. Przygotowujemy dania zarówno dla klientów indywidualnych, jak też grup wycieczkowych.

kolor06
kolor05
kolor04
kolor03
kolor02
kolor01
targr

Tawerna Kolorada to nie tylko miejsce na wspólne biesiadowanie, ale również idealne miejsce na imprezy integracyjne o różnym profilu. Na placu przy tawernie odbywa się coroczna impreza kulinarna – Jarmark Rybny, podczas której w zawodach o „Złotą ość” mierzą się ze sobą restauratorzy z terenu gminy Ruciane – Nida.

Ponadto mieliśmy również niejednokrotną przyjemność wspólnej zabawy podczas obchodów święta miasta organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Rucianem – Nidzie na placu przed Tawerną.

jarm09
jarm07
jarm03
jarm05
jarm02
jarm08
jarm06
jarm04
jarm01