Close
W samym sercu Rucianego – Nidy znajduje się miejsce, w którym nie tylko można znakomicie odpocząć od trudów letniej wędrówki, ale co najważniejsze nabrać sił do dalszych rejsów po mazurskich jeziorach. Wszystko to za sprawą pasji do gotowania właścicieli Restauracji Kolorada, którzy polecają dania światowego menu.
rest_inside1_

Restauracja Kuchnie Świata Kolorada powstała w 1996 na bazie 40– letniej tradycji rodzinnej związanej z gastronomią. W kulinarnej ofercie znajdują się propozycje kuchni – polskiej, regionalnej, greckiej, włoskiej oraz kuchni meksykańskiej. Naszą specjalnością są świeże ryby z mazurskich jezior przyrządzane na wiele sposobów. Do dyspozycji gości pozostawiamy 36 miejsc poza sezonem oraz 200 w sezonie. Przygotowujemy dania zarówno dla klientów indywidualnych, jak też grup wycieczkowych.

rest_bok_
W sezonie letnim posiadamy ponad 200 miejsc. Nasi Goście, szczególnie przy słonecznej pogodzie, chętnie wybierają ogródki letnie zlokalizowane wokół restauracji. Panuje tutaj klimat mazurskiej miejscowości Ruciane – Nida i gwaru obleganej przez turystów ulicy Dworcowej.
rest_inside_dzieci_
Kolorada to rodzinna restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od gustu i zasobności portfela. Ponadto jest przyjazna dzieciom. Poza specjalnym menu dla najmłodszych został również przygotowany kącik z zabawkami i kolorowankami.
restogr06
restogr05
restogr04
restogr03
restogr02
restogr01
rest_wew_
rest_wew22
Dla tych z Państwa, którzy preferują nastrój bardziej kameralny oferujemy wewnętrzną salę restauracyjną, w której dysponujemy 36 miejscami. Sala ta jest otwarta dla Gości naszej restauracji również poza sezonem letnim.
wew06
wew05
wew04
wew03
wew02
wew01